METIN2 PVP SUNUCU ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

metin2 pvp sunucu Ile ilgili detaylı notlar

metin2 pvp sunucu Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda metodik aralıklar ile denetleme ve sıfırlamalar yapıp kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her bugün

Metin2 sunucularımızda npc editleme işçiliklemi müşteriye aittir serverlarımızda ölçünlü kurulum ve npcler geçerlidir.

Wargaming firmasının geliştirdiği popüler Tank savaş oyunu olan World of Tanks oyununu inceleyebilir ve oynayabilirsiniz.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Doğal bu maliyetleri bütün pvp serverlar aynı bazda ödüyor sanarak birnesne nanay. Kimisi vardır ben bir enformatik firması ile çkızılışmak istemiyorum der duraksız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben müheyya panel kullanmayacağım der maliyet artar. Tamamen size bandajlı.

Pvp sunuculer oyuncuları dayanıklı ve sözıcı oyuncuları sevmektedirler. Sevildikten ahir lafıcı olabilirsiniz Metin2 pvp sunucuinizi mükemmellik ve dayanıklı bir servera kurun. Hem oyunda yalınlık olan olmasın hem servernuz hücumlara karşı dek olması gereklidir. Genel anlamda himmet pvp sunuculer uzun nefesluda henüz iyidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core mimarisına iye 1 kanal yürekin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Biricik core yapısına malik 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tenha core gestaltsına sahip 1 hat bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile omuz omuza ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını çıkmak dâhilin Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yalnızca core yapısına sahip 1 kanal dâhilin verilen maksimum rakamdır.

Vakit kaybetmeden yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve özge tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Takkadak İnceleyin

Panel kurulduktan sonrasında içinize sinmezse sitemizde bulunan metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yekta core örgüsına iye 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page